Ubytování

Nabízíme celoroční krátkodobé i dlouhodobé, kvalitní a levné ubytování na okraji Liberce. V klidu přírody kam hluk města nedolehne, kde naleznete útočiště před shonem dnešního světa.

K ubytování je zde připraveno 34 chatek s jedním až pěti lůžky s celkovou kapacitou 200 lůžek. Šestnáct chatek je vybaveno sociálním zařízením, kuchyňskou linkou (bez vybavení) a ledničkou, z toho pět chatek má vytápění. Každá chatka má své parkovací místo. Dostatečný prostor v lesoparku je vyhrazen pro stany a karavany s 80 přípojkami na elektrický proud.

V areálu kempu je nově zrekonstruovaná budova se sociálním zázemím. Je zde umývárna, sprchy, automaty v dostatečném počtu se stále tekoucí teplou vodou, WC a výlevka pro likvidaci chemických toalet.

Dále nabízíme celoroční ubytování v centrální vytápěné budově (dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje) s kapacitou 32 lůžek, se sociálním zařízením na patře. Doporučujeme pro školy v přírodě, školní výlety, sportovní oddíly, účastníky turnajů.

Ubytování v našem autokempu je také vhodné pro dlouhodobé i krátkodobé pobyty pracovních skupin a zaměstnance firem působící v Liberci.

Možnosti zapůjčení: lůžkovin, vařiče, rychlovarné konvice, nádobí, dětské postýlky, dětského kočárku aj.

Rezervaci ubytování v chatkách prosíme telefonicky na čísle +420 608 300 150 od pondělí do neděle v čase 8.00 – 21.00. Úhradu na místě nelze realizovat platební kartou.