O kempu

Autokemp Liberec Vám nabízí celoroční krátkodobé i dlouhodobé, kvalitní a levné ubytování ve zděné budově, chatkách, nebo ve vlastních stanech a karavanech.

V Autokempu Liberec najdete příjemné, klidné a čisté prostředí se spoustou zeleně v malebné krajině Jizerských hor s výhledem na Ještěd. Areál se nachází v okrajové čtvrti Liberce a svou vhodnou polohou plně uspokojí všechny, kdo hledají ubytování v přírodě, ale také zároveň ve městě, s rozmanitou možností využití volného času. Jsou zde výborné podmínky pro nespočet výletů do okolní přírody, ale také za kulturou a památkami města.

Uzavřené a klidné prostředí je určeno pro rodiny s dětmi, ale i pro ostatní, kteří si chtějí v klidu odpočinout. Celý areál kempu je osvětlen, oplocen, veškeré komunikace jsou vyasfaltovány, jinak je celý areál travnatý.

Ideální podmínky jsou zde celoročně také pro větší skupiny, sportovní a turistické oddíly, školní výlety, školy v přírodě, či dětské tábory, v zimních měsících pro lyžařské školy a výcviky.

V autokempu je vodní nádrž, volejbalové a nohejbalové hřiště, tenisové kurty, stolní tenis, dětské hřiště a ohniště se zastřešeným posezením. Během sezóny nabízíme pořádání sportovních turnajů, disko, živou hudbu apod.

V areálu je dostupná pitná voda. Máme zde i označenou výlevku na chemické WC.

Pro hosty je v kempu k dispozici WiFi připojení k internetu zdarma.

Věříme, že chvíle prožité u nás Vám dlouho zůstanou jako milá a hezká vzpomínka na Liberec.

Rezervaci ubytování v chatkách prosíme telefonicky na čísle +420 608 300 150 od pondělí do neděle v pracovní době recepce (viz Kontakt).