Ubytování

Nabízíme celoroční krátkodobé i dlouhodobé, kvalitní a levné ubytování na okraji Liberce. V klidu přírody kam hluk města nedolehne, kde naleznete útočiště před shonem dnešního světa.

K ubytování je zde připraveno 29 chatek s jedním až pěti lůžky s celkovou kapacitou 200 lůžek. 16 chatek je vybaveno sociálním zařízením, kuchyňskou linkou (bez vybavení) a ledničkou, z toho 5 chatek má vytápění. Každá chatka má své parkovací místo. Dostatečný prostor v lesoparku je vyhrazen pro stanaře a karavany s 80 přípojkami na elektrický proud.
V areálu kempu je nově zrekonstruovaná budova se sociálním zázemím. Je zde umývárna, sprchy, automaty v dostatečném počtu se stále tekoucí teplou vodou, WC a výlevka pro likvidaci chemických toalet.

Dále nabízíme celoroční ubytování v centrální vytápěné budově (pokoje 2-, 3- a 4lůžkové)s kapacitou 50 lůžek se sociálním zařízením na patře. Doporučujeme pro školy v přírodě, školní výlety, sportovní oddíly, účastníky turnajů.

Ubytování v našem Autokempu je také vhodné pro dlouhodobé i krátkodobé pobyty pracovních skupin, zaměstnance firem působící v Liberci.

Možnosti zapůjčení: lůžkovin, vařiče, rychlovarné kovnice, nádobí, dětské postýlky, dětského kočárku (sporťák/golfky) …

Přečtěte si, prosím, náš Ubytovací řád.

Pro představu o dispozicích kempu si můžete prohlédnout mapku areálu: